Komentáře CUC277

Dnes som to mal bez obvykleho QRM, pohoda , signaly ciste bez QRM.Taktiez sa mi zdalo ,ze podmienky sa zlepsili .Ale na vyzvu skoro nikto nezvolal.

72 a 731 PZ

Peter,OM3PA


Ahoj, tak jsem se zase přestěhoval do kategorie QRP. Doufám, že jsem vás příliš nezmátl.

73, Jirka OK1DDQ


Děkuji všem za spojení. Dnes v pohodě a pěkné signály. Jen v jednom spojení si nejsem jist s reportem - OK1JRU.

Jinak 20 spojení. No a drobný problém na přelomu etap. Snažil jsem se o přelomové spojení s OK1OSA, ale asi to nedopadlo. Takže pokud je vše špatně, promiň. Snaha byla.

Vy 72! Zdenek 1lz


Podmínky skutečně ufb. Signály ve značných silách, zvláště v 1. etapě, kdy jsem udělal 20 qso. Pak se to nějak začalo "zadrhovat" a dotáhl jsem to na 31 qso.

Obě etapy jsem zahájil spojením s Pepou FKD/Q.

Pileupový Jenda mi také popřál sluchu v obou etapách, takže jsem se cítil docela spokojený.

V sobotu bylo setkání HAMs ve Frenštátě, kde jsme se potkali s Jardou 2NO a Petrem 2WA. A nejen to, chvíli jsme i poklábosili, hi.

72 Jenda OK2BND/Q

=


CUC nr.277: Dnes děkuji všem za zavolání, pěkně jsem si zavysílal jako pile up stanice!

Celkem 71 QSO, chvílemi FB pile up, 4 QSO /minutu. Pořád se to dalo psát tužkou na papír a druhou rukou ovládat pastičku.

Přes víkend jsem nakládal na kontejner jílovatou zeminu, tak jsem měl trochu neohrabanější ruku než jindy, lopata udělá své, hi.

Omlouvám se za překlepy! Udělal jsem všechny, které jsem slyšel. Mrzí mne, že někteří zavolali jen jednou. Proč to nevím,

signál jsem snad vyprodukoval dostatečný. Ke konci druhé etapy už nebylo co dělat, škoda...

Ještě popis zařízení: TCVR FT840, 90W out, poslech na reproduktor (sluchátka od vojny nepoužívám, hi)

ANT: 2x17,5 m Zepp., napájená TV dvoulinkou přes symetrický trans match

NSL příště a PZ + 72! Honza, OK1MNV

=


Zdravím závodníky,

dnes se docela dařilo. Povedlo se přelomové spojení se Zdeňkou OK5YL, Honza jel v roli pile up stanice bezchybně, spojení se povedlo bez problémů v obou etapách. Po delší době se povedlo více spojení s OM stanicemi, s Petrem OM3PA dokonce v obou kolech.

Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC278.

73! Láďa OK1LO/Q

=


Zdravím soutěžící,

podmínky se mi zdály průměrné a tak jsem měl potíže s QRP stanicemi a tak jsem měl jen Jardu OK1MKX/Q. Jinak stále mám zpomalené vedení a těžko se prosazuji, když začínám o něco později. Budu muset asi na školení k bráchovi, protože zase jsem se dostal do stavu, kdy jsem zkoušel vše možné i nemožné volit v N1MM a vždy to začalo dávat moji znaku a měl jsem dávat protistanici. Vím to první je moje chyba se zatržítkem, ale pak s tím čaruji a nic se nemění. Tak jsem dával i na ruční klíč a to pak není bez chyb a tak jsem na sebe naštvaný. Dnes to odnesli asi 3 stanice, ale u OK1AY na konci závodu už napočtvrté nevydržel (bodejť by jo !). Tak jsem tam stejně přilípl QSO s ním, když jsem mu dával NR., ale jeho jsem neměl, a on asi toto spojení nemá, ale pro jistotu kdyby ho zapsal tak za jeho snahu a velikou ztrátu času by si to zasloužil. Josefe SRI a promiň.

SRI je to ode mne už ohraná písnička, ale pořád se zakládá na skutečnosti (v koutku duše si myslím, že s tím už začnete počítat, protože dosavadní stav se nemění a roky letí!). OK1USP Josef

=


Tak dnes snad o kapánek lepší. Doufám, že nebude moc vymyšlenejch spojení. Nevím jak ostatním ale mně podmínky vyhovovaly. Signály slabší ale v pohodě čitelný. Petře BWJ, díky za přelomová spojení. Julo CG, bylo to tak 52/39 ale vzal jsem tě. Všem děkuji za spojení.

RIG : QRP TRX GM47-DZD , 980mW out

ANT : 33m

ruční klíč

papír a propiska

73!

Zdeněk OK1DZD

PS. Deník jsem poslal na více adres, snad dojde.

=


Ahoj všichni,

Peter OM3PA si dnes pochvaloval podmínky,tady u mne to však moc nechodilo - přes celé pásmo bylo

roztažené jakési divné QRM.Myslím,že se dnes NVIS antény moc neuplatnily.Honza OK1MNV jel pile up

perfektně.Dík za vyhodnocení.

Mějte se krásně 72 + PZ Láďa OK2BLD

=


Ahoj,

konečně CUC bez šíleného QRN, které mne trápilo snad posledních 6 týdnů. Sice jsem se hůře dovolával, ale podařilo se více QSO na CQ.

Tentokrát jsem nějak neměl štěstí na stanice /Q. Bodově na tom budu zřejmě hůře než jindy.

Honza 1MNV je u mne obvykle dosti slaboučký. Tentokrát měl ovšem signál v neuvěřitelné síle, až jsem mu záviděl, HI. Spojení se podařila v pohodě hned na počátku obou etap, což se mi u pileup stanice moc nedaří. Honzo díky.

No a všem díky moc za QSO a pěknou zábavu!

72 + PZ, Petr OK2PP

=


Zdravím všechny závodníky,

u me signály vynikající, nejslabší Jenda OK2BND, přesto spojení v obou

etapách. Děkuji.

Zdraví Vás Josef OK1BJH.


Zdravím všechny příznivce CUCu,

Dík všem za QSO.Posílám foto do galerie. Je to po dosažení vrcholu jedné ze SOT. J

72! Vašek OK1DCS