Komentáře CUC316


Pozdravení všem.

Z mé strany povedené kolo. Jen omluva pileupové stanici a komplikaci s odvysíláním reportu na konci závodu. No měl jsem radost z přelomového spojení s Pepíkem OK1KA, ale nevím zda pochopil a jak vůbec nakonec program vyhodnotí. OK2WA jsem nenašel, ale zato vzácnou to stanici OK1IF.

Dík všem za hezké povysílání.

Vy 72! Zdenek 1lz


Zdravím závodníky,
dnes to mělo docela "šmrnc". Zaslech jsem i Petra 2WA z lodi, ale nebral mě. Pepa jel coby pile-up stanice perfektně. Povedlo se mi i spojení s Milanem IF. Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC317.
72 + PZ Láďa OK1LO/Q
K3 - 1W – Windom


Dnes zase docela dobrý výsledek, 29 qso. Na CQ 10 qso, vyhledaných 19. Protože jsem více hledal, tak jsem taky méně cékvil, jen 22x.
Shluky už ani nekomentuji.
Některá spojení nezaručuji, zvlášť v začátku. Několik stanic dokola dávalo značky. Nikdo totiž nevěděl, kdo začal s CQ (náhodou já) a přidávali se. Zkusil jsem tedy osvědčený styl - značka protistanice a pak moje značka - a tentokrát to moc nepomohlo. Naštěstí většina CUCu byla dobrá.
Pileupový Josef AY mne vzal dvakrát. Zase jsem si neuvědomil, že je konec etapy a mohla z toho být přelomová spojení. Ale napravilo se to dodatečně.
Petra 2WA/MM jsem nezaslechl, ale ani jsem se nedivil. Podmínky se mi nelíbily už o víkendu při IARU-HF. Takže překvapení se nekonalo.
Záznam CULu jsem tentokrát zkusil udělat. I když už vlastně ani nevím proč...
72 Jenda OK2BND/Q


Zdravím všechny přivržence telegrafie. Dnes byly podmínky dobré, ale Q stanice měli velké úniky. Mám vysokou hladinu rušení a sršení a nic s tím nenadělám. Beru to filozoficky. Závod měl pěkný průběh a já děkuji za těch pár spojení.
73, Pepa OK1KA


CUC Nr. 316: Zdravím všechny a děkuji za QSO! Moc to nešlo, signály byly velmi slabé (a to jsem neměl zapnutý útlum). OK2WA/MM, jsem ani nezaslechl a pásmo jsem poctivě prolaďoval, SRI. V těch podmínkách jsem byl rád, že lsyším OK a trochu OM, Peter OM3PA, byl ale slyšet FB.

Děkuji Robertovi OK2PYA, za přelomové QSO. Už se mi žádné nepovedlo snad 10 kol..., tak hurááá!

OK1FKD/Q děkuji za body v obou etapách a Josefovi OK1AY, za FB PILE UP provoz.

PZ, 72 a NSL příště!  Honza, OK1MNV (OK5MN)   


 Ahoj všichni,
Obě pile-up stn jsem slyšela těsně vedle sebe. Volala jsem prvně ok2wa/mm (569-579) čistě pěkně, ale bohužel jsem volala marně - neslyšel, jen CQ CUC volal. Asi ho další stn neslyšely, protože jsem volala sama. Mezitím jsem udělala ok1ay. Měla jsem strach že ruším OK1ay, protože ok2wa byl těsně vedle, tak jsem to po 4 minutách vzdala - škoda minut.
Tak se mějte hezky                     Zdenka ok5yl


Ahojte,
podmínky byly u mně slušné, občas se zvýšil šum na pásmu; snad to není nějaký nový výtah :-(   Zatím jsem tu měl QRM klid.
Pile-up OK2WA/MM jsem slyšel celkem pěkně, dával vyzvu ale neodpovídal; 5W do středomoří je asi málo. Voláním jsem ztratil cca 4min..
U takto "vzácných" pile-up bych navrhoval předem ohlásit freq. a jet split provozem.
Naslyšenou v CUC 317,
Mirek   OK2CW
_______________________________________________________________________________

Zdravím příznivce CUCu,

Děkuji všem za QSO a OK5OK za přelomové. Petra OK2WA/MM jsem slyšel perfektně, ale ani za 3 minuty jsem se nedovolal.

Neměl jsem čas přehodit anténu na Delta - loop, to by určitě zabralo, škoda.

Na slyšenou příště se těší Vašek OK1DCS 72!


Prvních patnáct minut vypadalo velice nadějně. Ale ve druhé patnáctiminutovce jsem se moc nechytal. A tak musím doufat, že to příště bude lepší. Všem děkuji za spojení.
RIG : GM47-DZD , 980mW out
ANT : LW 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD


Prvých 6 minút som vysielal do Yagi antény na horné bandy a divil som sa ,že sa nemôžem dovolať na OK1AY.Potom to už išlo OK.Mnoho staníc , ktoré som počul som sa aj tak nedovolal.Lokálne QRM mi to znemožňovalo.

72 a PZ Peter,OM3PA


Pozdrav všem!

Tentokrát jsem o něco lépe slyšel,ale nedovolával jsem se dobře a tak jsem z některých nakupených odpovědí utekl (nikdo stejně nevěděl kdo je tam pro koho a nakonec ani já si nebyl jistý zda to bylo opravdu pro mne). Je vidět stále jak se špatně orientuji ve spojení, zvláště za situace kdy slyším jen sem tam něco a proklínám QRM+QSB. Bylo to o chlup lepší, ale mám se stále za 3bodového účastníka. TNX 73 OK1USP Josef