Pouze osm spojení a tak nemám moc práce s přepisováním. Jako naschvál bylo od 3530 do 3560 nějaké podivné rušení. Když jsem nalezl stanici, volající výzvu, bylo tam nejméně dalších pět nálezců na které můj wattík ani náhodou nestačil. Před CUCem jsem udělal pár spojení v MWCéčku a hned mi bylo jasný, že to pro mne v CUCu moc chodit nebude. A tak mi nezbývá než doufat, že příští pondělí to bude lepší. Všem děkuji za spojení.
RIG : Atlas 180 , 1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZDDnes to šlo dobře jen v 1.etapě., ve 2. už se podmínky zhoršily. A velmi. Bylo to znát dokonce i na signálu pileupového Josefa 1AY. Ve 2. etapě byl slyšet podstatně hůř. Ale QSO se podařilo v obou etapách. Jak taky jinak, když se snaží machři, že? (hi). 

73 Jenda BND/Q    Pozdrav všem a dík organizátorům !     Dnes to bylo nějak horší s podmínkami a to se u mé špatné antény projevuje především neprosazováním se a tak skoro vždy předem napsané číslo spojení povýšené o jednotku zase mažu a zapisuji novou stanici a to mě pak zase někdo předběhne a takto mi letí čas a NR. stagnuje. Na výzvu to mám také bídné a tak někdy prožívám chvíle zoufalství, když po těchto otočkách bez zápisu při vyčkání dat začne volat na potvoru tuplák. No nevzdávám to a snažím se, ale, když do mého spojení kdy protistanice dá otazník pro upřesnění značky v mé neúplné a do toho vletí silák a spojení zruší, tak bývám verbálně dost sprostý. Ale třeba mě neslyšel a tak se zase uklidním a zkouším to dál. Nemusíme vítězit, jen když se pereme, no ne?!   Díky lidi, pěkný večer  OK1USP.  Josef

Ahoj všem,

děkuji za spojení a vyhodnocovateli za vyhodnocení.Podmínky dnes byly

celkem dobré,Josef OK1AY jel pile up fb.

Mějte se krásně  a nsl příště

72+ PZ   Láďa OK2BLDVážená parto, ta prvá půle ještě šla ale ta druhá, omlouvám se Verunce ( om8kw), skutečně to byla dřina. Pepa, to zas byl koncert, vždy ihned napoprvé. Péťovi díky. Někde musela řádit bouřka, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ostatním díky za trpělivost a snad za týden za lepších podmínek. Láďa 1uhq. Zdravím všechny

Konečně jsem byl po dlouhé době v pondělí podvečer doma a chtěl jsem se konečně zúčastnit závodu .

Bohužel se musím všem omluvit ,pokud slyšeli mojí výzvu a já jsem neodpovídal.:-(

Včera jsem jel večer splitem a vůbec jsem si nevšiml, kde při CUCcontestu vysílám.

Všiml jsem si toho až druhou polovinu :-(  Tak příště se polepším :-)                     Jirka OK1ZJHDobrý večer přeji závodnicím a závodníkům.
Půlka závodu ušla, ve druhé polovině vyjela statika +20dB, příjem byl mizerný. Ale s tím se nic nenadělá.
Těžko na cvičišti, lehko v boji. Děkuju za za závod a za jeho vyhodnocení.
73! Pepa OK1KAZdravím přátelé radioamatéry a posílám deník z CUCu 431. Radek OK1DEPZdravím závodnice a závodníky,dnes pěkné podmínky a svižný závod. Po delší pauze se povedlo i spojení s Nikou - díky. Pepa v roli pile-up stanice nezklamal a spojení se bez problémů zdařilo v obou etapách.

Díky všem za pěkný závod a vyhodnocení. Naslyšenou příští pondělí.PZ + 72 Láďa OK1LO/QK3 - 1W - Windom

TR4W


Nejprve bych se chtěl omluvit, ale příští kolo (432) vzít pileup nemohu,
z důvodu vysoké pravděpodobnosti služební cesty. Pileup jezdím rád,
takže je mi to líto, ale musím požádat pořadatele, aby zkusili sehnat
náhradníka.
K tomuto kolu snad jen tolik - příšerné širokopásmové QRM.
Nevím, zda lokální, a přestože jsem zvyklý na ledacos, tak dnes mi
to už vadilo.

73, Robert OK2PYA


Zdravím všechny účastníky závodu :-)

Dnes jen 17 QSO. Někdo musí být poslední :-)
OK1AY to tam drtil všechno kolem dokola... :-) To byla řada jak na banány. nakonec jsem také nakoupil, děkuji.

Dnes jsme byli jako OK2OLS.

VY 73!
Dan OK2CN
HAM Radio Občasník: http://hamradio.woodjust.com/obcasnik.html