Komentáře CUC439


Hezký večer všem.

Když jsem před závodem zapl rádio, říkal jsem si jak pěkně to chodí. Ale v závodě nic moc. Nedovolával jsem se a ještě jsem nadělal zmatků. Zase se vracím k výsledkům ze začátku mého působení v CUC. Ale být za 3 body také není k zahození.

Vy72! Zdenek 1lz


Zdravím závodnice a závodníky,

dnes opět silné rušení, ale dařilo se spojení i s kolegy VLP. Občas jsem číslo protistanice jen tušil, snad nebudu mít moc chyb. Díky za vyhodnocení a těším se na spojení v CUC 440.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3 - 1W - Windom

TR4W

Přeji hezký večer všem závodníkům
Podmínky u mě byly bídné, rušení 20dB a úniky. Qčkové stanice jsem tahal až z paty. Byly tam dvě DL stanice, nevím zda jsem je správně pobral. Omlouvám se za žádosti o opakování značek a reportů a pokud jsem někomu zkomolil značku nebo reprt, tak se omlouvám, šlo to o uši. Děkuji za pěkný závod a za jeho vyhodnocení.
73! Pepa OK1KA

     Dík pořadatelům a pozdrav všem!

Dnes u mě špatné, nedařilo se a ani snad ne špatnými podmínkami (stanic jsem slyšel dost,) ale buď byly už opakovaně nebo jsem neuspěl s nabídkou. Tak zas až příště, jinak díky za vaše QSO. 73 TNX OK1USP  Josef

Ahoj,

Dneska to šlo docela pěkně, užil jsem si to. Rušení už taky menší.

Díky za vyhodnocení a nsl

73 Petr OK3EQ

Dobrý večer, na krátké vzdálenosti to moc nešlo, Pepu jsem musel dlouho přemlouvat a to že poslouchal perfektně, Pepo dík. Zdenkovi díky za strávený čas s námi a vám co jste se dnes věnovali závodu taky. L. 1uhq. 

Podmínky se mi nezdály špatné, ale dost stanic mne neslyšelo - asi trošku paradox, že? (!)
K pileupové stn 1KA jsem pronikl až ve 2 etapě.
Dvě kvéčkové stn zase pro změnu jen v 1.etapě.
Když se podívám na polohu mojí antény, tak jsem s 20 qso docela spokojený. Pomoc se slibuje již několik týdnů, ale vždycky do toho něco vleze. SRI.

72 Jenda BND/Q
________________________________________________________________________________

Ahoj všem

 a díky za vyhodnocení. Včera  to byl pro mne  test trpělivosti a pokory.

72 + PZ Láďa  OK2BLD

72 všem!

Podmínky byly asi  dosti místně rozdílné.  Blízká stanice -Láďa OK1LO/Q,  udával velký počet spojení (32) na rozdíl od mých několika málo v QRM usmolených . Slovenské stanice opět velmi silné. Velmi silný signál měl také opět OK1DOR. Děkuji Zdeňkovi OK1DZD/Q za obě spojení.

PZJ Jarda OK1MKX/Q


Tentokrát to bylo o kapánek lepší než minule ale přez značné úsilí jsem se nedokázal, ani jednou, dopátrat pajlapovky. A to je mínus deset bodíků, tedy poslední místo. Všem děkuji za spojení.
RIG : Atlas 180 , 1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD