Komentáře CUC 528:


Zdravim vsechny zavodniky,

dnes docela silne signaly, u me dokonce vetsinou silnejsi nez vcera v NZM. Moc se me ale nedarilo, na CQ bud nevolal nikdo a nebo 2 stanice a to je ve sprintu problem. Pak na tu slabsi - obvykle Q uz nikde nenarazim - proste smula.

73 Jirka OK1OADnes boli hrozné podmienky , mnoho QRN , nikto nevolal a prebili ma aj QRPP stanice.Asi treba počkať na jeseň alebo zimu.

73s nshl v HOLICIACH

Peter,OM3PAAhoj závodníci,

 

rovnako ako včera v NZ, zase mi  ušiel záver. Bohužiaľ som bol  vygumovaný pri volaní na  bonusových OK1LZ aj OK1FLT silnejšími stanicami v posledných 5 minútach a stálo ma to veľa bodov.  Aká škoda, že mňa na moju CQ  iba výnimočne niekto zavolal. V prvej etape sa mi tiež vyhýbali /Q stanice. Nevadí, možno nabudúce budem mať viac šťastia.

 

73, Milan/OM2KIHezký den všem.

Nejdříve omluva těm, které jsem připravil o body. Kolo jsem odjel slabě a k tomu ale odeslal deník z předchozího kola.

Doufám, že dnes se polepším. Bouřka mi dávala zabrat, ale i tak první etapa docela spokojenost. Druhá tradičně slabší. Když to tak půjde i příště, budu se sebou spokojen.

Vy 72! Zdenek 1lzAhoj všem,

děkuji za qso a za vyhodnocení. Dnes to vyžadovalo čisté uši na vytahování signálků za šumu.

Kupodivu  8 qso s qrpp stanicemi /dokonce 2X OK2BND/Q na hranici slyšitelnosti/, což už se mi dlouho nepodařilo.

Minule to šlo líp.Petr OK2WA  jel pile up na tužku a papír s FT817  fb.

72 + PZ Láďa OK2BLD Ahoj, 


v tomto kole jsem sobě ale i Vám připravil očistec. Jedu CUC od své sestry na střední Moravě. Anténa je G5RV natažená cca 5m vysoko, trx FT817 na max 5w z baterek. Ohromné QRM a QSB a ještě tady v přístavku nesvítí světlo, svítím si telefonem - úplný polní den, hi. Když se tak dívám na seznam stanic v logu, je dost zvláštní. Dělal jsem -q stanice ale mnohé, obvykle silné ne. 


Děkuji všem. 


73 WA


 PS v Holicích nebudu, škoda.Zdravím závodníky,


dnes docela masakr z toho, jak se některé stanice snaží za každou cenou urvat spojení, i když protistanice už předává kód jiné.... Některé tyto stanice nebraly ohled ani na pile up stanici Petra 2WA. Spojení s ním se mi nakonec povedlo udělat v obou etapách, díky.

Do Holic letos nedorazím - plavím se po Jadranu a budu vysílat pod svojí chorvatskou licencí 9A5LO (vybavení: IC-7000, ant. Rybakov, AKU 44 Ah).


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q


K3S - 1W - WindomZdravím závodníky

dnes opět silné qrn a qsb, ale už jsme na to zvyklí.Pilleup Petr ok2wa byl slyšet dobře, i když se ho občas snažily převálcovat silnější stanice.Díky všem za spojení a vyhodnocovatelům za vyhodnocení.

73! ok2pkt RomanŽe to dnes u mne bude bída, ukázal MWC. V pohodě jsem s 1W out dělal DL1QC, IV3FPX, DK2FG, DL5YM a DL4ZL... A tak jsem měl alespoň radost z toho, že se mi po delší době podařilo udělat Niku. Tentokrát jsem se k ní nemusel prodírat ale našla si mne ona. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD , 980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD
Ahoj,

v příloze zasílám log cbr ze závodu CUC dne 19.srpen 2019.

Díky za vyhodnocení, pozdravení  všem závodníkům .

Hezký den


Tony OK1DORAhoj, tentokrát mizérie, rušení od bouřek a na víc jsem Petra nenašel. Za lepších podmínek příště. Díky za starostlivost při vyhodnocení. 1uhq.

 

Odesláno z aplikace Pošta pro Windows 10Děkuji za spojení i za vyhodnocení. Tentokrát byly podmínky vysloveně proměnlivé, chvíli stanici slyším dobře a během momentu je pryč. No, vymlouvat se na to nebudu, na chvostu bývám i při dobrých podmínkách, hi.

 

Doufám, že mi vyjde stavit se v Holicích, abych vás konečně taky viděl.

 

73 Petr OK1LIX