Komentáře CUC587:


Zdravim vsechny zavodniky, dnes jako pileup. Tesil jsem se jak si to uziju z meho lepsiho QTH v Ceskem raji u Turnova, ale bohuzet QRN to dost pokazilo. Casto jsem si musel nechavat opakovat cislo, tak se omlouvam, preci jenom se 100W jsem byl asi lepe slyset nez LP nebo VLP.
73 Jirka OK1OAAhoj závodníci, v tomto kole u mně obrovské QRM v jinak tichém vesnickém prostředí bouřilo S7 až S9 trvale, proto jsem se někdy doptával na NR. Signály jinak silné, trochu QSB. Děkuji všem za pěkný závod, 73, Petr OK2WA RIG FT950, 5W, ATT-18dB, RFLT 3KHz, DSP 400Hz, ANT Detla Loop 86m, log TR4W a Winkeyer.
Petr Gregor, OK2WAAhoj Petr, posielam denník z CUC_587. Dnes to bolo s dosť veľkým QRN. Vďaka závod a vyhodnotenie !
73, Vlado OM3CQZdravím závodníky, dnes tedy podmínky nic moc. Špatně jsem se dovolával, dost rušení, ale i tak pěkný závod.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj, v příloze deník. 73 MartinPozdrav všem a dík za qso. Prvních 5 minut raketový start (na mé poměry) a pak už jen z kopce.
Vy72! Zdenek 1lzPozdravení všem a poděkování za organizaci a vyhodnocení! Dnes se mi zdály podmínky špatné, ale výsledek mám běžný.
TNX 73 OK1USP  JosefAhoj všetkým, dovolávanie s QRPP je náročné a žiada si veľa trpezlivosti. Hlavne pri dnešných CONDX.  Veľa staníc ma vôbec nebralo aj keď som volal sám a z ostatných väčšina si dávala opakovať NR. Napriek tomu ma prekvapilo v druhej etape až 5 QSO s /Q stanicami a najviac potešilo  pekné prelomové spojenie s OK1DZD/Q. Takže dnes zaujímavá polhodinka.
73, Milan OM2KI/QQRN se bohatě předvedlo. U některých qso nemám 100 % jistotu, ale ani se moc nedivím.
72 Jenda 2BND/QPodmienky sa po MWC zhoršili, bolo to dosť trápenie. Vďaka Zdenkovi OK1LZ za prelomové QSO .
73s Petr,OM3PAZdravím závodníkov, mizerné podmienky, vďaka za spojenia a vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUŽádná sláva. Volání výzvy - ztráta času. A tak nezbejvá než se těšit na příští kolo a věřit, že bude lépe. Hi. Všem děkuji za spojení. RIG : FT890, 1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDDobrý den, posílám deník ze závodu CUC 5.říjen 2020. Dnes  bídné CONDX.  I silné signály zanikaly v rušení zvláště v prvé etapě. Snad se to ještě vylepší. Díky za vyhodnocení, pozdravy všem účastníkům závodu a těším se NSL v příštím kole.
Hezký den. 73  Tony OK1DORAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJZdravím všechny Dnes jsem měl téměř "zážitkový závod", kdy kromě kolísání podmínek šíření bylo i silné QRN,v průběhu závodu mi došla baterka-dal jsem náhradní, asi 5 minut před koncem ještě přestalo svítit osvětlení, naštěstí byla po ruce kapesní svítilna......celkem to šlo,bude na co vzpomínat.Dík všem za body,vyhodnocovateli za hodnocení a těším se příště NSL možná za lepších podmínek.
vy73! ok2pkt Roman