Komentáře CUC611:Zdravim vsechny zavodniky. Dnes u me docela slusne podminky a taky dost stanic. Skoda, ze ty na ktere se prvnim volanim nedovolam, tak na ne pak jiz pri veskere snaze jiz nenarazim.
73 Jirka OK1OAAhoj závodníci, dnes jsem si to pěkně užil, od začátku to pěkně odsýpalo a sigs tady byly skvělé, doslova bombózní :-) Děkuji všem za pěkný závod,
72, Petr OK2WA RIG FT950 ATT -12dB, RFLT 3kHz, DSP 400Hz, PWR 5W, ANT Delta loop 86m, log TR4W, tinykeyer.Děkuji za závod a vyhodnocení
Radek OK1DEPZdravím závodníkov, začiatok na cca 3555 sa mi moc nevyplatil a aj /Q stanice som dnes počul slabšie a chvíľami sa mi zdalo, že všetky stn skončia na jednom kmitočte hi Vďaka za spojenia a vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
vy  73 Miro OM3ZUahoj v priohe posielam dennik,dik za vyhodnotenie
73 Slavo OM0ASZdravím závodníky,  podmínky se už začínají horšit. Díky za QSO a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - Windom TR4W zápisAhoj, posielam denník z CUC_611. Vďaka za vyhodnotenie a všetkým účastníkom za spojenia. V posledných dňoch mám problém s príjmom kvôli nejakému miestnemu zdroju QRM, tak sa ospravedlňujem za moju "hluchotu".
73, Vlado, OM3CQZdravím všechny závodníky,
dnes se mi zdály signály velmi silné. První etapu jsem jsem téměř celou prošvihl pozdním příchodem z práce.
Petr jel pileup výborně, bylo to na první zavolání.
Děkuji všem za QSO a těším se NSL
73 Jirka OK2OP
Ahoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 22.březen 2021.Dnes v prvé etapě to bylo slabší. Pak trochu opadlo rušení  a docela to šlo. Díky za vyhodnocení, všem závodníkům za spojení a těším se na další kolo. Hezký den.
73 Tony OK1DORAhoj a pozdravy všetkým pretekárom. OM77PA bude QRV vo WPX SSB na počesť pamiatky Petra OM3PA z QTH OM7M.
73s Miro OM5RWAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení. Mějte se krásně
72 + PZ Láďa OK2BLDZdravím všechny účastníky CUC zájezdu s poděkováním za pěkný zážitek. Některé kvéčkové stanice jsem měl mimořádně slabé a mohl jsem udělat i chyby ve čtení čísla QSO, potvrzení se chvílemi ztrácelo a nebyl jsem si jistý správností.  Některé zase byly v pěkné síle. Tak už to bývá. Pořadatelům poklona a poděkování za jejich práci pro nás.
73 - Petr - OK2BTK.Tentokrát to nebylo ono. S výzvou jsem díru do světa neudělal. Morava nechodila, z OM pouze RW. Holt někdo musí bejt poslední. Rád se toho zhostím. Hi. Všem za spojení děkuji.
RIG : FT890  1W out ANT: LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZDZdravím závodníky a příloze posílám deník z cuc611.Podmínky se zdály lepší než včera v NZ,účast taky. OK2BTK jel pileup výborně. Dík všem za spojení,hodnotitelům za hodnocení a těším se příští kolo NSL.
VY73! ok2pkt RomanZdravím všetkých. Spočiatku slabšie podmienky, v druhej etape o niečo lepšie. Na výzvu možno len dve spojenia.
73, Stano OM8AQ