Komentáře CUC618:Děkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPZdravim vsechny zavodniky, dnes slabsi podminky, vyrazne QSB a tudiz mam malo QRPP stanic. V prvni etape me docela slo dovolavani, ale ve druhe jsem byl skoro vzdy druhy. Co se da delat s antenou mezi domy a jen asi 6 m nad zemi a navic s mestskym rusenim.
73 Jirka OK1OAAhoj Petr, posielam denník z CUC_618. Vďaka za vyhodnotenie a všetkým za spojenia.
73, Vlado OM3CQPozdravení všem! Dnes se nedařilo. Pileup jsem nenašel. Jediný úspěch, že jsem s Jirkou OK2OP dělal první spojení a i první spojení v druhé etapě. Naslyšenou příští pondělí. 72! Zdenek 1lzZdravím závodníky, podmínky v první etapě byly špatné, na pile up stanici se nešlo s 1W dovolat. Povedlo se to až ke konci druhé etapy. Díky za vyhodnocení. PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj všem, díky za qso a za vyhodnocení. 72 + PZ Láďa OK2BLDOpět bída. Pajlapovky jsem se nedovolal ani jednou a tak mě poslední místo nemine. Potěšilo mě poslední spojení. S Jendou BND. Byl tu za 549 ale vyšlo to. Všem děkuji za spojení. RIG : FT890 , 1W out ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk OK1DZD ""Zdravím závodníkov, no dnes v prvej polke sa mi nedarilo, druhá to mierne zlepšila. Vďaka za spojenia a vyhodnotenie.
73 Miro OM3ZUAhoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 10.květen 2021. Bídné podmínky. Pileup OM0AS jsem našel až ve druhé etapě. Snad to bude příště lepší. Díky za vyhodnocení, pozdrav všem závodníkům a naslyšenou za týden. Hezký den !
73 Tony OK1DORZdravím závodníky a v příloze posílám deník z cuc618.V první etapě se moc nedařilo,často hodně stanic volalo přes sebe,méně stn bylo na začátku v horní části závodního pásma,kde obvykle startují qrpisté.Druhá etapa už byla lepší,pile up om0as byl slyšet velmi silně. Dík všem za spojení i hodnocení a těším se na příští kolo.
73! ok2pkt RomanZdravím a děkuji za qso. Dnes po dlouhé době zase z Makova, ale žádná sláva to nebyla. Rušení nulové, jen windomka po zimě kousek nad zemí. Moc to nefungovalo, do Hranic přes kopec to netáhlo, ale na ok1dzd to stačilo.
73 Pavelahoj,v prilohe posielam log ,podmienky v preteku boli u mňa podpriemerné ,stanice ktoré tu stále počujem dobre napr: AY,DCS,DEP,boli slabučké ,no a Q stanice to som nebral skoro vôbec,ďakujem všetkým za trpezlivosť,dopočutia v ďalšom kole
73,Slavo OM0ASAhoj, v příloze posílám log. Děkuji za vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJZdravím všetkých, vďaka za spojenia a vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQDěkuji za vyhodnocení. Omlouvám se všem za způsob telegrafie, neboť jsem to nejel z chalupy, ale z Prahy a tam  se mi zbláznil microham a buď mi to klíčovalo příliš rychle, nebo strašně pomalu. Snad tam odtud zase dlouho nepojedu. Petr OK1NS