Komentáře CUC644:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes v Praze docela katastrofa. V prvni etape se s potizemi dalo nejake spojeni udelat, ale v druhe byl i pileup spatne slyset a pasmo casto uplne prazdne a na CQ vetsinou jen sum a local praskot. Asi by bylo na case uvazovat o posunuti terminu jako loni.
73 Jirka OK1OAStrašné CONDS !
73 TNX OK1USP  JosefDěkuji za závod a vyhodnocení Radek OK1DEPTak to dnes byla bída.
73 PavelZdravím závodníky, tak už je to zase tady, podmínky pod psa, hlavně ve druhé etapě. Díky všem za spojení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - WindomAhojte, dnes veľmi zlé condx. Aj tak vďaka za závod a vyhodnotenie.
73, Vlado OM3CQPozdravení všem. Tak dnes to bylo utrpení. Silné rušení a úniky. Ani desítku jsem nepřekonal a to bude polovina reportů chybných. No je to boj.
vy72! Zdenek 1lzZdravím závodníkov, podmienky slabé a s QSB, ale podarili sa aj spojenia s /Q stanicami. Vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUahoj , v prilohe posielam dennik,vďaka za vyhodnotenie,o podmienkach sa ťažko vyjadrovať,jedno je isté : bude veľa chýb lebo počutelnosť nebola skoro žiadna HI,,
73 Slavo OM0ASV 1. etapě bída, ve 2. ještě horší...
72 Jenda BND/Q Asi jsem se málo snažil... První čtvrhodina ještě šla ale ta druhá... Všem děkuji za spojení.
RIG : K2  1W out
ANT: LW34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdAhoj, v příloze deník
73 MartinDnes jako pileup. Špatné podmínky po celou dobu. Asi budou i chyby, takže se omlouvám všem, které postihne ztráta bodů. Registroval jsem několik stanic, u kterých bych snad i dal dohromady značku, ale následně bych nepřečetl kód.  
73 Víťa Tak nám to zase začíná. Podmínky šíření takové, že jsem měl v druhé etapě problém udělat pileup stanici.
Než takové "závodění" s QRP v těchto podmínkách, pokud se nezmění čas závodu, raději si dám do jara pauzu.
Už tak slabé signály jsou překryté panelákovým QRM a není slyšet vůbec nic.
73, Robert OK2PYAZdravím všetkých, podľa ionogramu to malo ísť slabo. Avšak u mňa podmienky celkom dobré. Stanice často slabé a v úniku, ale dalo sa. Ďakujem všetkým za spojenia.
73, Stano OM8AQZdravím závodníky, tak už je to zase tady, podmínky pod psa, hlavně ve druhé etapě. Díky všem za spojení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - WindomZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARZdravím všechny, dnes první etapa ok, ve druhé podmínky úplně spadly.Kromě 5 stanic jsem neudělal nikoho víc. Pileupa,který šel v první etapě bez problémů, jsem volal asi 5minut,a ještě nevím,jestli mě pobral správně....Navrhuji posunout v zimním období začátek závodu před MWC. Dík všem za spojení i hodnocení a jsem zvědav jak bude vypadat příší kolo.
73! ok2pkt Roman