Komentáře CUC647:


Děkuji za pěkný závod. Pileup je pro mně v CUC vždy těžký. Mám obavu
abych v tom panelákovém QRM pobral všechny QRPP a nikoho nepřipravil o body.
Podmínky dnes byly dobré, stanic po CQ WW málo, tak se snad dovolali
všichni.
73, Robert OK2PYAZdravim vsechny zavodniky. Dnes slusne podminky i kdyz v prvni etape se trochu projevoval unik. Druha etapa byla se stabilnejsimi signaly. Hezky zavod
73 Jirka OK1OAahoj, v prilohe posielam log ,ďakujem za spojenia a vyhodnotenie
73Slavo OM0ASZdravím závodníky, po víkendovém CQWW příjemné zpestření. V neděli večer se povedlo (nechtěně) i spojení s 5W na K a VE. Díky za pěkný závod.
PZ+72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - WindomZdravím závodníkov, vyzeralo, že do 16:40 je nás pár staníc, potom sa to skokom zmenilo vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Děkuji všem stanicím za spojení.
VY 73!! JIrka, OK1DARAhoj  všem , děkuji  za qso a za vyhodnocení závodu.Je dobře,že se začíná dříve, i tak byla u mne druhá etapa horší. Mějte se pěkně a buďte zdrávi.
72 + Pz  Láďa OK2BLDAhoj,  v příloze posílám deník CUC ze dne 29.11.2021. Dnes dost cvelké uniky, ale celkem to šlo. Díky za vyhodnocení pozdrav všem a naslyšenou za týden.
Hezký den
73 Tony Ok1DORDnes jsem se domů dostal těsně před koncem 1.etapy, ale stihl jsem udělat pileupa Roberta (byl nejlíp slyšet, hi). Ve 2.et. to nebylo moc zlé, ale aspoň trochu to šlo.
72, Jenda 2BND/QDíky za vyhodnocení a přeji všem hezký týden.
Petr OK1NSVšem děkuji za spojení.
RIG : K2  , 1W out
ANT : LW34m
ruční klíč
73!Zdeněk dZdZdravím závodníky a posílám deník z cucu 647.Dík všem za spojení i za hodnocení a těším se na další kolo.
73! ok2pkt RomanZdravím pretekárov, išlo to celkom dobre, len bolo menej staníc. Ďakujem všetkým za spojenia a tiež za vyhodnotenie preteku.
73, Stano OM8AQ