Komentáře CUC650:


Zdravim vsechny zavodniky. Dnes u me spatne podminky, OK2 a OM se silnymi uniky a navic opet zesililo mistni QRM. Ve spojeni se Zdenkem OK1DZD/Q jeste nekdo umyslne rusil a tak se omlouvam, ze jsem trikrat pozadoval opakovat cislo QSO. Preji vsem hezke vanoce a tesim se na dalsi QSOs.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, dnes ako pile-up, čo som počul, som urobil, ale asi som nebol v týchto podmienkach dobre počuť. Vďaka za spojenia, vyhodnotenie a všetkým príjemné a pokojné sviatky hlavne v zdraví
vy 73 Miro OM3ZUPozdravení všem a dík za spojení. Dnes jsem tu měl dost rušení a přesto se docela dařilo. Vyrovnal jsem osobák a moc nechybělo, abych polepšil. Ale ke konci to přestalo jít. Jen se moc omloubám OK2BTK za to komolení značky. Pokoušel jsem se snad 5x a ani jednou pořádně. Snad jsi pobral report.
Vy 72! Zdenek 1lzAhoj, díky za závod a vyhodnocení. Přeji hezké vánoce, hlavně pohodu a klid.
Petr OK1NSAhoj, v příloze deník. Přeji klidné Vánoce a zdraví v novém roce.
Martin OK2CMZAhoj všem, děkuji za qso a za vyhodnocení závodu.. Přeji všem krásné prožití vánočních svátků,hlavně buďte všichni zdrávi.
72 + PZ  Láďa OK2BLDahoj.dnes som to stihol len tak tak,podmienky kolisavé,ďakujem za qso a vyhodnotenie,Všetkým závodníkom želám pokojné vianoce,
73 Slavo OM0ASZdravím a posílám LOG a děkuji za vyhodnocení. Děkuji všem za spojení a přeji klidné prožití svátků vánočních!
VY 73! Jirka, OK1DAR Ahoj, v příloze zasílám deník CUC ze dne 20.12.2021.Dík za vyhodnocení, všem za spojení  a těším se naslyšenou v dalším kole. Přeji hezké prožití vánočních svátků a v novém roce jen to nejlepší !
Hezký den
73 Tony OK1DORPřeji všem krásné a pohodové vánoce.
VY  73/72 Josef OK1FKD/QDěkuji za vyhodnocení a přeji všem účastníkům CUC pěkné vánoční svátky.
73, Robert OK2PYAPo návratu z nemocnice jsem si hned zkusil odjet CUC. Odvykl jsem, vynechal jsem 4 kola, tak to někde muselo být poznat. Špatně jsem se občas strefoval na správné klávesy, ale snad se to dařilo opravovat...
72 Jenda 2BND/QDnes to vypadalo docela dobře ale i tak jsem moc spojení neudělal. Hlavně jsem to využil k testu rádia FT450. Trochu starostí jsem měl s vysílací částí. Bohužel minimální výkon je pět wattů. Jak se dostat pod jeden watt? Možná, že by to šlo přeprogramovat ale to neumím. Pokud by mi někdo poradil, budu rád. Ale většinou se řeší opačný problém, jak vyždímat co nejvíc. Hi. A tak nezbejvalo nic jiného než sáhnout k přidušení. Nechtěl jsem v zařízení nic letovat a tak jsem před koncový stupeň nainstaloval útlumový článek - 26 dB. No, podařilo se. Rádio mě ale nijak nenadchlo. Má dé es péčko na 24kHz ale krystalovej filtr je krystalovej filtr. Holt jsem už stařec. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT450,  1W out
ANT : LW 34m  ruční klíč
73! Zdeněk dZd


Ahoj,
v příloze posílám log. Všem děkuji za spojení a přeji klidné vánoce.
73!  Jirka  OK2NAJAhoj,

Zdravím závodníky a posílám deník z cucu 650.Díky všem za spojení, Jirkovi za hodnocení a za týden nsl. Škoda Pavla OM3IAG, před měsícem s náma ještě závodil.
73! ok2pkt RomanZdravím všetkých, podmienky boli obstojné, len sa zdá, že menej staníc. Ďakujem za spojenia a vyhodnotenie preteku. Želám všetkým príjemné a pohodové vianočné sviatky, hlavne v zdraví.
73, Stano OM8AQAhoj Jirko a všichni ostatní,
podmínky pro mne nebyly zrovna nejlepší,snad to příště bude lepší.Díky za vyhodnocení a všem za spojení.
Příjemné vánoční svátky ve zdraví a pohodě!
VY 73! Jaromír OM8ONOmlouvám se ,že jsem neposlal deník, posílám jej až teď. Snad ještě není pozdě.
73 Láďa OK2BLD

Ne Láďo, dnes je teprve úterý, ještě není pozdě, hi Jirka OP