Komentáře CUC653:


Zdravim vsechny zavodniky. Byl to sice hezky zavod, mozna i dost stanic, ale u me diky lokalnimu QRM tak 30% spojeni na mezi citelnosti a te rade stanic co me museli opakovat nr se omlouvam. Az se me zase postesti vysilat z chalupy, tak to bude urcite lepsi.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, podmienky oproti NZ včera asi oveľa horšie, ale dajak to šlo. Vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUZdravím závodníky, dnes pěkný závod. Díky za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q K3S - 1W - WindomPozdravení všem. Dík za spojení a někdy i trpělivost. Dnes jsem měl šílené úniky, Stanice během relace z pěkného signálu až do nuly. Musel jsem nechat opakovat reporty a i značky. Ale snad to dopadne standardně. První až třetí místo a příště zase za 3 body.
Vy 72! Zdenek 1lzAhoj Petr, vďaka za závod a vyhodnotenie. Dnes s výrazným miestnym QRM.
73, Vlado OM3CQZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DARAhoj všem, díky za qso a za vyhodnocení závodu.Podmínky u mne dnes nic moc. Celé pásmo v šumu, stanice se občas vynořovaly.Ještě horší to bylo v druhé etapě. 
HNY + 72 + PZ  Láďa OK2BLD  OstravaAhoj,

v příloze posílám log. Děkuji za QSO a vyhodnocení a přeji HNY 2022!
73!  Jirka  OK2NAJ
Ahoj, v příloze posílám deník ze závodu CUC 10.leden 2022. Dnes podmínky dobré skoro bez rušení. V první etapě jsem se těžko dovolával, ale pak se to vylepšilo. Pozdrav všem  díky za spojení a vyhodnocení. Přeji hezký den a těším se naslyšenou v dalším kole.
73 Tony OK1DOR  Nevím jak u ostatních ale já tu měl parádní rušení. Asi mám mizerný rádio, že si s tím nedokázalo poradit. Bída. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2  , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73!Zdeněk dZdDíky za vyhodnocení a přeji hezký večer.
Petr OK1NSDík všem za spojení i hodnocení a v příloze posílám deník z cucu 563.Těším se nsl v dalším kole.
73! ok2pkt RomanZdravím všechny účastníky zájezdu. Dnes to šlo hezky, 40W, ant. vertikání loop 84m, dole napájený žebříčkem, mezi domy. U Q stanic  občas signály rychle mizely a musel jsem  si nechat opakovat číslo QSO. Škoda, že nás moc nepřibývá, na konci obou etap bylo  málo volajících.  Poděkování vyhodnocovatelům a všem za ohleduplné chování při volání více stanic najednou -
73 - Petr - OK2BTK.Zdravím všetkých, podmienky boli dobré, aj keď s únikmi. Ďakujem za spojenia a vyhodnotenie preteku.
73, Stano OM8AQAhoj, v příloze deník.
73 martin