Komentáře CUC656:


Děkuji za vyhodnocení. Ze začátku závodu jsem měl QRN od sněhové přeháňky, ale v druhé etapě se pásmo krásně vyčistilo, že byly dobře slyšet i QRPP stanice.
73, Robert OK2PYAZdravim vsechny zavodniky. Dnes jsem se obaval, ze v mistnim QRM nikoho neuslysim. Tesne pred zavodem jsem proladil cele CW pasmo a ani jeden signal jen local sum a Smetr bez externiho 100Hz filtru na S9. Nastesti behem zavodu ruseni slablo - snad to ovlivnil dest. Pokud se nekdo nedovolal, tak se omlouvam.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, podmienky u mňa mizerné, vďaka za spojenia a vyhodnotenie - dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUAhoj, v příloze deník
73 MartinPozdrav všem a dík za spojení. Dnes tady opravdu bída. Silné sněžení, takové jemné krupky a možná i tím silné rušení. Když jsme měl v minulosti svod žebříčkem , tak v takovém počasí v ručním tuneru občas statika zajiskřila. To rušení bylo tak silné, že jsem chvílemi neslyšel ani příposlech klíčování. Musel jsem často žádat o nr. i dvakrát. A na konci mne volal někdo /q a pobral jsem na několik pokusú jen to /q. Tak sri.
Vy 72! Zdenek 1lzAhoj všem,  děkuji za qso a za vyhodnocení.Dnes to u mne vůbec nešlo, celé pásmo v šumu - asi nějaká geomagnetická bouře. Snad už se to Sluníčko někdy vzpamatuje.
HI 72 + PZ  Láďa OK2BLD  OstravaZdravím závodníky, dnes mi zpestřili přípravu na závod pracovníci lesů, kteří mi před závodem uřízli strom, kde jsem měl ukotvené rameno windomky. Naštěstí pomohl soused a cca 15 minut  před závodem jsme ho nouzově natáhli na jiný. Díky všem za pěkný závod a za vyhodnocení.
PZ + 72 Láďa OK1LO/QAhoj kamarádi. Dnes jsem byl v roli pile-up stanice. Bohužel, stanic málo, takže dlouhé minuty bez spojení. Navrhoval bych, až to bude možné, přejít na 10-ti minutové etapy. Takové etapy bývají v NZ a hlavně si jich užívám ve středečních CW minitestech. Dík všem za zavolání. Víťa OK2EAZdravím, děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení. Mnoho pozdravu pro Niku, Ondrika a Alzbetku!
VY 73! JIrka, OK1DARAhoj, díky za vyhodnocení pouze 1. půlky závodu a dvou QSO ve 2. etapě. Stalo se mi to, že při mém 14. QSO s Láďou OK1LO/Q mi odešel elbug, začalo se kouřit z jeho napájecího přívodu a musel jsem to vytrhnout ze zdroje. Nejsem si ale jist, jestli ještě při vyslání RST/NR vyšlo číslo QSO. Tím závod pro mě skončil a Láďovi se tímto omlouvám.
Přeji hezký večer Petr OK1 NSahoj ,dnes sa to zhoršilo v druhej etape ,vďaka za vyhodnotenie a všetkým za qso
73 slavo OM0ASAhoj, v příloze posílám log ze závodu CUC 31.leden 2021. Dobré podmínky, hezký závod.  Dík za vyhodnocení ,všem za spojení a těším se NSL příští týden. Hezký den.
73 Tony OK1DORŠpatný. Netrefil jsem se do té správné dírky. Ká dvojka poslouchala ale do éteru šlo tak pár miliwattů. A tak deset minut uteklo a žádný spojení. Bohužel v anténním dílu je zbytečně moc zdířek... A tak jsem od čtyřicáté minuty zachraňoval co se dalo. Všem děkuji za spojení. RIG : K2 , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdPozdravujem, teraz si podmienky s nami zahrali. Na začiatku to išlo celkom fajn a potom ako na hojdačke. Ďakujem za vyhodnotenie a spojenia.
73, Stano OM8AQZdravím závodníky a posílám deník z cuc 656.Dík za spojení i hodnocení a těším se za týden nsl.
73! ok2pkt RomanAhoj,
v příloze posílám log. Děkuji za závod a vyhodnocení!
73!  Jirka  OK2NAJ
Gratuluji Nice a Ondrikovi k Alžbětce. Ať vám děla jen radost a je stále zdravá.
73! Vašek OK1DCSAhojte, ďakujeme veľmi pekne za gratulácie, pozdravujeme vás všetkých.
73/88! Nika OM8KW, Ondrik OM4FM, a Alžbetka