Komentáře CUC659:


Ahoj, vďaka za závod a vyhodnotenie. Konečne som to dnes po dlhšej dobe stihol. Prvá etapa u mňa veľmi slabé condx, druhá trochu lepšia. Vďaka všetkým za spojenia.
73, Vlado OM3CQDěkuji za vyhodnocení­.
73, Robert OK2PYAAhoj všem, Odjeto z mého oblíbeného pařezu v lese, sice to ještě fouká, ale říkal jsem si, co mělo v tom větru spanout, tak už určitě spadlo hi.
FT-817 na nejnižší výkon, tedy 500mW, LW 43m.
73 díky za QSO Jirka OK7NVZdravím závodníky, dnes kromě větru i problémy s úniky hlavně ke konci druhé etapy.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
K3S - 1W - Windomahoj ,v prilohe posielam log ,ďakujem za spojenia a vyhodnotenie,bohužial niektoré stanice boli u mńa nečitateľné,takže sa nedalo dokončiť qso.
73 Slavo OM0ASPozdrav všem !
73 Josef OK1USPZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení.
VY 73! Jirka, OK1DARDobrý den, v příloze posílám deník ze závodu CUC dne 21.únor 2022. Dnes jsem jel jako Pile-up a až na ten vichr co "vanul", to bylo OK. Dík Zdenku za vyhodnocení a všem za spojení a těším se  za týden NSL.
Hezký den
73 Tony OK1DOR
Pozn. OK2OP: vyhodnocuje Jirka, hiAhoj, v příloze deník
73 MartinTak nevím čím bylo způsobeno kolísání úrovně signálů. Rádiem, mejma slechama nebo podmínkama šíření? První čtvrthodina byla celkem dobrá, ve druhé jsem se moc nechytal. Pokoušel jsem se udělat Jendu BND ale marně. Byl přikryt. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2  , 1W out
ANT : LW 34m
ruční klíč
73! Zdeněk dZdAhoj, díky za vyhodnocení a příští týden nsl.
Petr OK1NSZdravím závodníky, děkuji všem za spojení i hodnocení a těším se nsl v příštím kole, kdy pojedu jako pileup.
73! ok2pkt RomanAhoj všem,
tak to byla bída,QRM a ještě špatné podmínky. Díky za vyhodnocení i za spojení,doufám naslyšenou příště za lepších podmínek.
VY 73! Jaromír OM8ONZdravím všechny příznivce CUCu,
Dnes na jihu Čech katastrofální podmínky, navíc jsem jel s provizorní anténou. Z důvodu silného větru jsem měl antény dole. Abych mohl jet CUC, tak jsem provizorně vytáhl šikmý Delta loop 164m. Anténa absolutně nevhodná pro místní spojení. Souhra těchto dvou událostí odpovídá výsledku, Hi. Tak snad příště za lepších podmínek.
72! Vašek OK1DCSZdravím všetkých, podmienky boli horšie, signály slabé. Vďaka za vyhodnotenie a spojenia.
73, Stano OM8AQ