Zdravim vsechny priznivce CW,

dnes to bylo z Prahy o hodne horsi nez vcera v NZ. Ruseni a daleko slabsi signaly nez minule. Jen OM, ty zde byly velmi silne. Na CQ nikdo nechodil.

73 Jirka OK1OAAhoj vsetkym,
 
dnes trochu praskot na pasme. Uz som si zvykol, ze sa tazko dovolavam a na moje cq  casto nikto nereaguje, ale inak fajn. Tak som zvedavy, kolko stanic ma bude mat tentokrat v logu ako OM3KI, hi.
 
73 Milan OM2KI... dnes to byla bída a utrpení pro značné QRN. Snad příště ...
73 Ivan LL***V minulom kole som chýbal v CUCe z dôvodu nečakanej ale príjemnej návštevy hneď po MWC.Štartoval som log v PC ... a v tom zvonec, takže s ospravedlňujem, ak ma niekto hľadal.V tomto kole to bolo celkom fajn, aj keď som sa na niektoré stanice nedovolal,vždy ma niekto

 predbehol.

Tak prajem ,aby Vám dážd dobre polial záhradky , aby bolo menej práce.

73s Peter,OM3PA
Dík všem za spojení. 72! Zdenek 1lzZdravím, bída a utrpení QRN a hlavně v ta bouřka, která pak záhy dorazila. Omluva všem kdo  se mnou měli trápení. Niku jsem našel až v druhé etapě ale nedá se nic dělat. Vyhodnocovateli díky a vám ostatním za trpělivost. L. 1uhqZdravím závodníky a děkuji vyhodnocovateli.

ok2pkt Roman
Zdravím všechny příznivce CUCu,

děkuji za spojení a vyhodnocovatelům za jejich práci. S pile Up v CUCu 513 počítám.

Krásné májové dny přeje Vašek OK1DCS 72!Asi bych měl být spokojenej, dva a dvacet spojení. Bohužel Niku jsem našel až ve druhém kole přímo v hodině dvanácté a tak to opět bude zadní pozice. Hi. Milana IF pro změnu jen v prvním kole. Jenda BND byl u mne slabolinkej, tak 539 ale vyšlo to. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD ,  980mW out

ANT : LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZDDobrý den,

v příloze zasílám log.cbr ze závodu CUC  28.duben. 2019.

Dík za vyhodnocení ,  všem za spojení a přeji hezký den.


Tony OK1DOR