Komentáře CUC671:


Pozdrav všem ! OK1USP  JosefAhoj, diky ya vyhodnoceni a hezky vecer.
73 Petr OK1NSZdravim vsechny zavodniky. Dnes u me podprumerne podminky. Vychod OM byl velmi slaby a navic dost rusila blizici se bourka
73 Jirka OK1OAZdravím závodníky, dnes zejména ve druhé etapě v mém QTH velmi špatné podmínky (QRN a úniky). Díky za vyhodnocení
PZ + 72 Láďa OK1LO/QPozdravení všem a dík za spojení. Po týdenní přestávce jsem se dost těšil a nakonec to dopadlo nic moc. Koho jsem volal, toho jsem se skoro vždy nedovolal. Většina spojení na CQ. No k tomu klíčování samá chyba. Tak snad za týden lépe.
Vy 72! Zdenek 1lzNa tu dřinu mizivý výsledek.
Jenda 2BND/QTrochu horší podmínky šíření, trocha toho QRN, ale jinak celkem pohoda.
Děkuji za vyhodnocení a pěkný závod. S pileupem příští kolo počítám.
73, Robert OK2PYAZdravím závodníkov, dnes som slabo počul a aj slabo som sa dovolával. Vďaka za spojenia, Jirko za vyhodnotenie a dopočutia nabudúce
73 Miro OM3ZUNo, viděl jsem to dnes dost černě. První čtvrhodina, bída. Jak se snadno dovolám do Žďáru, tak to jinam ode mne moc nechodí. Hi. Ale ve druhé čtvthodince se to polepšilo a tak se mi podařilo i spojení s Jendou, přestože tu byl tak 529. Osobně bych si za to dal až pět bodů ale vono to nejde. Tentokrát jsem se dovolal i do OM. A tak si nakonec nemohu stěžovat. Všem děkuji za spojení.
RIG : K2  1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZd  ""Zdravím všechny závodníky,
dnes jako pileup stanice. Podmínky šíření byly u mne slabší. Na konci II. etapy 4 min. nebylo co dělat.
Všem děkuji za QSO a Jirkovi OP za vyhodnocení. Těším se na další závody.
73!  Jirka  OK2NAJZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Pozdrav všem a děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DARDobrý den, v příloze deník  CUC ze dne 6.května 2022. Dnes dost špatné podmínky hlavně ve druhé etapě a k tomu QRN. Dík za vyhodnocení a všem za spojení. 
NSL v dalším kole.
Hezký den Tony OK1DORahoj, v prilohe posielam dennik ,dnes podmienky na východe horšie ,vďaka za vyhodnotenie a pozdravujem závodníkov
73 Slavo OM0ASZdravím závodníky a posílám log z cucu 671.Podmínky u mě hodně proměnlivé,ale šlo to...Omluva Jirkovi NAJ, že jsem mu vlezl do spojení, dík 1MKX za přelomové QSO.
Ostatním dík za body a hodnocení a těším se na příští kolo.
73! ok2pkt RomanAhoj Jirko a všichni ostatní,
rušení stále přetrvává a tak je výsledek slabý. Díky všem za spojení a Tobě za vyhodnocení a na slyšenou se všemi(?) i příště.
VY 73 ! Jaromír OM8ONAhoj, v příloze deník
73 MartinPozdravujem všetkých, podmienky priemerné, účasť tiež. Podarilo sa menej QRPP staníc ako obvykle. Ďakujem za spojenia a vyhodnotenie.
73, Stano OM8AQZdravím všechny, ale zatím jsem bída - G