Komentáře CUC677:Trochu QRN, ale nesrovnatelně menší než v minulém kole.
Děkuji za vyhodnocení.
73, Robert OK2PYAZdravím závodníky, dnes s bouřkou poblíže příjem nic moc, tak se omlouvám za opakování čísla. Díky všem za spojení a za vyhodnocení.
PZ +72 Láďa OK1LO/QZdravim vsechny zavodniky. Tak jsem si planoval, jak si uziju MWC a CUC z meho lepsiho QTH, ale pohled na zapadni oblohu v 17:30 a pak na radar vsechny moje plany prekazil a okamzite jsem odjizdel do Prahy. Bohuzel bourka mela stejny plan a tak CUC za ohromneho QRN. Signaly z OK1 byly sice velmi silne, ale i tak obcas byl problem vsemu rozumet.
73 Jirka OK1OAZdravím závodníkov, dnes viacmenej ako štatista, ale aj tak sa podarilo zopár spojení výborný signál pile-upu Stana z KE, započul som 2x akési /Q, ale ináč žiadne QSO s /Q stn. Díky za závod a Jirka za vyhodnotenie
73 Miro OM3ZUOpět slabota. S obtížema se mi podařilo z praskotu vydolovat alespoň sedmnáct spojení. Stano AQ mě nevzal ani jednou. Také se není co divit,  když měl problémy i s těmi, pět krát silnějšími. Omlouvám se Víťovi EA za trojí opakování, vždy zapraskalo. Hi. Nakonec radost mi udělalo spojení s Jendou BND. Ač zde velice slabej, bral jsem ho v pohodě. No, byl to dnes zážitek.
Všem děkuji za spojení. RIG : K2 , 1W out
ANT : LW 34m ruční klíč
73! Zdeněk dZdahoj,dnes to bolo podobné minulému kolu,podmienky mizerné,nedarilo sa mi dovolávať sa ,vďaka za vyhodnotenie
73 OM0ASHlásím připravenost jako pile up v CUCu 678. Dík velký za práci pro nás vyhodnocovatelům.
73 - Petr OK2BTK.Zdravím závodníky a posílám deník z cucu677.Občas jsem měl QRN, ale jinak signály silné,pileup om8aq byl slyšet výborně,dík za přelomové spojení ok2gu. Všem ostatním včetně hodnotitelů taky dík a těším se nsl v příštím kole.
73! ok2pkt RomanAhoj, v příloze deník
73 MartinZdravím a posílám LOG. Děkuji za vyhodnocení a za pořádání závodu. Všem stanicím děkuji za spojení!
VY 73! Jirka, OK1DAR Zdravím všetkých, v tomto kole podmienky skutočne špatné. Okrem staníc z OM a doslova pár z OK všetky ostatné na úrovni šumu a miestneho rušenia. Z QRPP staníc som vydoloval iba OK1LO/Q, ďakujem za trpezlivé opakovanie reportov. Dúfam, že to mám prijaté OK. Viem, že ma volali ďalšie stanice QRPP, ale skutočne to nešlo rozšifrovať. Ďakujem všetkým za spojenia a dopočutia v ďalších kolách za lepších podmienok.
73, Stano OM8AQAhoj v příloze deník z CUC 27.červen 2022, Závod jsem dojel  jen tak tak. dobré signály, ale silné bouřky přímo nad Prahou. Nedalo se to skoro číst. To samé bylo i v MWC. No snad to dá už pokoj Hi. Díky za vyhodnocení a všem za spojení. Přeji hezký den a NSL v dalším kole.
73 Tony OK1DORPřeji všem hezké léto
73 - TNX - Gusta