Komentáře CUC308


Pozdravení všem. Tak dnes opět bez výsledku. Nedařilo se. Když jsem nevolal sám, byl jsem vždy přetlačen. V první etapě jsem pileupovku nenašel, v druhé ano, ale byla tam schrumáž. Když jsem se tam vrátil před koncem etapy, pileupovka nikde, nebo jsem byl já možná jinde. Ten Němec mne dává. Tak v pondělí budu za 3 bodíky, tak se třebas budu dovolávat lépe.

72! Zdenek 1lz.


Hezký večer všem závodnicím a závodníkům
Dnes byl závod v pohodě, spojení málo ale žádný stres. Už se těším, až mi na střeše opraví lávky a kluci mi natáhnou jinou anténu.
Nevím sice kdy to bude, ale dočkám se. Děkuju za spojení, závod je to pěkný a člověk si provětrá hlavu i CW.
Přeju všem pohodu a dobrý signál.
73 Pepa OK1KA


Zdravím závodníky,
dnes celkem dobrý průběh. Nepovedlo se moc spojení s VLP stanicemi, dvakrát se povedlo jen spojení se Zdeňkem 1DZD/Q. Po delší době se povedlo 2x spojení s Honzou MNV a Peterem 3PA. Láďa BLD jel jako pile-up stanice velmi dobře.
Děkuji všem za pěkný závod a těším se na spojení v CUC 309.
PZ + 72 Láďa OK1LO/Q
KX3 - 1W – Windom


CUC Nr. 308: Tentokrát jsem CUC nezaspal, príma!!!  Šlo mi to tak průměrně, 40 QSO, rovnoměrně v etapách  20/20. Omlouvám se za menší zmatek s voláním OK1MKX/Q v první etapě. Ale zdárně jsme to vyřešili... Láďa OK2BLD, jel pile up excelentně a slyšel moje volání na první pokus v obou etapách, díky! Tentokrát se mi povedlo QSO s OK2BND/Q, OK1LO/Q, OK1FII/Q, OK1MKX/Q, ale zcela mi unikl OK1DZD/Q.

Díky za QSO s OK1UHQ, který bývá v CUCu stále častěji a to je fajn!

PZ, 72 a NSL příště  Honza OK1MNV (OK5MN)

________________________________________________________________________________

Ahoj všem,

 pohled na ionogram před dnešním závodem nevěštil nic dobrého  a  opravdu,

když jsem zpočátku skoro půl minuty volal /pile up stn/ bezúspěšně výzvu,myslel jsem,že mi někdo shodil anténu.

Všechny stanice  slabé  většina na hranici slyšitelnosti.Snad jsem zavolal všechny co jsem slyšel,

Pepíku OK1AY promiň asi jsem zpočátku nějak zazmatkoval a připravil Tě o 5 bodů.Možná bylo takových případů víc,

tak se omlouvám.V tom šumu to bylo náročné na uši.

Díky za závod a vyhodnocení  Láďa OK2BLD


  Zdravím naši partu, musím si opět postěžovat, nyní už méně na antény, které jsou nějaké a víc asi nedají, ale na to hlavní co mi ničí příjem. V této době se u mne vyskytuje šílené rušení pulzující od S9 až po S9+20dB. Pak něco dělejte. Omlouvám se za množství otazníků, které vyprodukuji, ale je to tohoto důsledek. Slabší stanice nemám šanci vůbec slyšet natož rozumět. Lítám kolem baráku s liškovým přijímačem a kdejaký plot to vyzařuje. Nevím co s tím. Zkusím G5RV s plovoucí zemí, ale na víc tady nemám. Těsně před závodem jsem vyrobil kabel a protože nyní mám dva stroje TS440S a TS590SG tak jsem zjistil, že anténa v ložnici má rušení o S2 menší a tak jsem tak tak stihl začátek, ale neměl jsem LW naladěnu (AT v ložnici - žena bez zájmu o krásné točení ctila raději TV) a už nebyl čas, tak jsem to vrátil na HAMovnovou anténu a na 5 vteřin stihl start. Výsledek odpovídá mým schopnostem a podmínkám. Děkuji za QSO ! OK1USP 73 Josef


V dnešnom kole od polovičky preteku som mal silné lokálne QRM a tažko som zvládal QRPP stanice.Bolo potrebné viac krát opakovať reporty.Nepočul som niektoré štandardné stanice v CUCe aj preto sa mi zdala účsť trochu slabšia.

Všetkých zdraví Peter,OM3PA


Zdravím,

silné lokální rušení a někdy i od jiných stn. Slabý výsledek.

72 Jarda OK1MKX/Q


Buď je stále velký útlum, nebo jsem opravdu nahluchlý. Ale asi nejsem sám...
Pileup se mi podařil v obou etapách, Laďův hudební sluch zabodoval.
Kvéčkové stn jen 3 : LO/Q, FII/Q a DZD/Q. A to jen v 1.etapě, ve druhé jsem si ani neškrtnul. Vlastně škrtnul, ale bez výsledku.
I když jsem posledně napsal, že CUL přestanu nahrávat, tentokrát se mi zdálo, že je tam stanic více, tak jsem to ještě zkusil.
72 Jenda OK2BND/Q


Zdravím všechny příznivce CUCu,.

Minule jsem odpadl, měl jsem silný zánět průdušek a nemohl dýchat. Lékařka měla strach, že je to od srdce, tak mě poslala do nemocnice, kde jsem

musel zůstat. Na poslední chvilku jsem přemluvil Standu OK1HCD, aby jel OL750CB, i když nemá optimální anténu. Díky Stando. Aktivita OL750CB

byla prodloužena, ale nemám aktuální informaci do jakého data.

Děkuji za včerejší spojení všem a přeji krásné dny. 72! Vašek OK1DCS


pět slabota. Ač jsem se velice snažil na Niku jsem se nedobouchal. Asi tušila,že někdo volá ale ten můj jeden wattík byl k nepřečtení.
 Pajlapovka se nekonala ani jednou, kvéček je hodně málo - 2x Láďa LO/q , jednou Jenda BND/Q a Vláďa FII/Q. I tentokrát dvakrát Vláďa CW.
No, snad to příště bude lepší. Všem děkuji za spojení.
RIG : FT 817ND , 1000mW out
ANT : 33m
ruční klíč
73!
Zdeněk OK1DZD