Komentáře CUC509


Zdravi vsechny zavodniky,

dnes slusne podminky, jen skoda, ze jsem posledni 4 minuty promarnil bezuspesnym hledanim Niky a pri tom jsem slysel radu stanic, ktere bych mel udelat. V prvni etape byla OM8KW stale slyset, nevim co se prihodilo.

Jirka OK1OA

Hezký večer přeji všem závodícím.

Podmínky u mě byly příšerné, statika, rušení, praskání. Signály byly nečitelné, konec závodu byl pro mě vysvobození. Omlouvám se za případné chyby v číslech spojení. Děkuju za závod a za jeho vyhodnocení. 73 Pepa OK1KA

  Pozdrav všem a dík pořadatelům.

Dnes už snad vše u mne v klídku, jen tradiční potíže a neprosazování se, i když někam jsem byl i úspěšný. Jinak pod třicet není ke chlubení, ale už mám možnost se opět pravidelně zúčastňovat. Díky za vaše QSO TNX 73 OK1USP  Josef

Zdravím závodnice a závodníky,


dnes trochu divné podmínky, ale šlo to. Nika jela perfektně, spojení se povedlo v obou etapách  - díky.


PZ + 72 Láďa OK1LO/Q

Ahoj, tak včera byly lepší podmínky, dnes to nestálo za nic a spousta stanic se asi na mne nedovolala. S Nikou to bylo jiný a ještě že jsem tam počkal a ona nezapomněla, protože jistotu že se to povedlo jsem nemněl, díky a Petrovi za vyhodnocení taky, tak že za týden. 1uhq.

Zdravím milé závodníky i pořadatele,

tentokrát nejen že mi to šlo ještě hůř než jindy, ale ani ty podmínky u mě nestály za moc. Spousta neobvyklého rušení, takže jsem špatně slyšel a občas jsem byl i špatně slyšen.

I tak to byla občerstvující půlhodinka. Díky vám všem!

Petr OK1LIX

Ahojte, posielam denník z CUC-u 509 pile-up. 

Pozdravujem všetkých a ďakujem vám za spojenia.


73 / 88 !


Nika OM8KW


Kolísavé podmínky. Nika pouze jednou a tak opět místo poslední. Všem děkuji za spojení.

RIG : GM47-DZD  980mW out 

ANT LW 34m

ruční klíč

73!

Zdeněk OK1DZD